Apie mane

© Laura Žygė www.fotola.lt www.facebook.com/Fotola.lt

Esu jausmų ir laimingų žmonių fotografė Laura

 

Vestuvių fotografija man yra kūrybos procesas, leidžiantis kaskart vis kitaip atskleisti dviejų žmonių spinduliuojamą visapusišką grožį, išjaučiant nuostabias akimirkas kartu.

 

Fotografuodama aš ne dirbu – aš išgyvenu. Išgyvenu kartu su Jumis.

APIE MANO DARBO STILIŲ

 

Visi mes esame skirtingi. Kiekviena mano sutinkama pora yra skirtinga:

Skirtingas dviejų žmonių santykis vienas su kitu  – vieni nevaržydami savęs gali visą dieną jaukiai glaustytis ir myluotis, kiti savo jausmus išreiškia santūriau.

Skirtinga poros stilistika – vieni renkasi elegantišką kasiklį įvaizdį, kiti jaukų, lengvą, romantišką, gal kiek alsuojantį vintažu, o treti – prabangų ir atimantį žadą. Todėl jei vienai porai tiks ir patiks gulinėti viržių patale, kitai porai tai visiškai netiks. Jei vieniems derės griežtas architektūros fonas ir minimalios emocijos veide, kiti negalės nulaikyti savo šypsenos brisdami smėlėta pakrante.

Tad kas tinka vienai porai, nebūtinai tiks kitai.

Būtent dėl mano minėtų skirtumų savo darbų stilistikoje aš seku dviejų skirtingų stilistikų linijas:

1) elegantiška, subtili, mados prieskoniais apibarstyta, klasikos dvelksmu pakvėpinta  nuotraukų stilistika, kurioje dera prabangus, klasikinis ir modernus stiliai, nuotraukoms pasirenkamas architektūros fonas, dvarai, miestas, žaidimai šešėliais. Tai nuotraukos, kurias dažniausiai matome mados žurnalų puslapiuose.

2) jauki, labai jausminga, šilta, kartais vintažinė, su „boho“ užuomina stilistika, dėl kurios jaunieji atsiduria šalia gyvūnų, miško apsupty, samanų ar viržių pataluose, šypsosi, bėgioja ir visiškai nevaržo savęs. Daug saulės, daug juoko, daug šiltų tikrų emocijų.

 

Mano tikslas yra atsižvelgiant į jūsų poros stilistiką – sukurti meniškas, subtilias ir stilingas nuotraukas, kuriose spinduliuotų Jūsų jausmai ir gražiausiai atsiskleistų Jūsų ilgai kurtas vestuvių dienos įvaizdis.

 

Parinkdama tinkamiausią vietą ir apšvietimo sąlygas pakviečiu jaunuosius ir leidžiu skleistis jų žavesiui. Fotosesijos metu patariu ir parodau kur ir kaip geriau pozuoti, tačiau vengiu dirbtinų ar nepatogių pozų, stengiuosi išgauti tikras emocijas ir jausmus. Todėl fotosesijos metu neprisirišame prie griežto pozų katalogo – siekiu, kad viskas atrodytų estetiškai, bet kartu būtų kuo natūraliau. Taip jaunieji ne tik puikiai atrodo nuotraukose, bet ir jaučiasi pakiliai bei patogiai pačią svarbiausią jų gyvenime dieną.

 

Visose mano nuotraukose spalvos yra koreguojamos, slopinamas jų sodrumas, nuotraukoms suteikiamas rusvas atspalvis, tamsūs tonai.

© Laura Žygė www.fotola.lt www.facebook.com/Fotola.lt